A MEZŐ
Nyina Szadur: A mező
Dramaturg: Kristóf Borbála eh.
Látvány: Balázs Júlia eh.
Rendező: Kárpáti István eh.
osztályvezető tanár: Babarczy László
Nyina Szadur: A mező
Dramaturg: Kristóf Borbála eh.
Látvány: Balázs Júlia eh.
Rendező: Kárpáti István eh.
osztályvezető tanár: Babarczy László
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2010. május 14. péntek, 19:30
,,Nélküled nem élhetek. Ha te meghalsz, én is meghalok. Mert én vagyok a Gonosz. Embereket marcangolok és örvendezem, de ha mindet szétmarcangoltam, én is meghalok. Hát ilyen vagyok. Te maradtál utoljára. Téged még tartogatlak egy kicsit. Csak lassanként marcangollak szét. Éljünk még egy kicsit! Miért is ne?! Olyan tágas itt! Olyan világos!"
Ebben a kedves történetben, vérbő humorral, egymást megállás nélkül ugratva és féltve mutatja meg két színésznő, hogy a legnagyobb művészek mennyire őszintén adják át magukat és szeretetüket a közönségüknek. Az előadás a Zserbótangó kedvelői számára kihagyhatatlan szórakozást kínál!
A két főhős, a gyűlölet és a bosszú megszállottjai mellett színes palettán sorakoznak fel a történet mellékalakjai, érzékletesen megidézve a kort. A darab műfaji megjelölése: zenés thriller. Tehát afféle romantikus krimi–musical.
A színpadi játék két „nyugállományba vonult” színésznő történetét meséli el, akik élethelyzeteikből adódóan közös albérletbe kényszerülnek. Társbérletük kacagtatóan szatirikus helyzetek, nosztalgikus visszaemlékezések és komikus sorsfordulatok kavargó forgatagává válik.
Gregor Bernadett estje Karády Katalin emlékére
A funtineli boszorkány évek óta tartó nagy sikere folytatásaként egy újabb Wass Albert darabbal jelentkezünk.
Jókai Mór legnépszerűbb regénye a legmagasztosabb emberi értékeket méltatja: becsület, hazaszeretet, önfeláldozás.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!