Család ellen nincs orvosság
Ray Cooney: Család ellen nincs orvosság
Vígjáték két felvonásban
több
Ray Cooney: Család ellen nincs orvosság
Vígjáték két felvonásban
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. október 26. csütörtök, 19:00
Ha rangsorolni lehetne a vígjátékokat, komédiákat, a Vidám Színpadon, a No.1 mindenképpen a "Család ellen nincs orvosság!" Legszívesebben azt a címet adtuk volna neki: "Röhögés ellen nincs orvosság!" Ebben a darabban nem telik el perc nevetés nélkül!
A londoni Szent András kórház pszichiátriáján ugyanis ezen a különleges napon ember legyen a talpán aki az ápoltakat meg tudja különböztetni a gyógyítóktól! Innen vagy csak gyógyultan lehet távozni, vagy ha belehal az ember az csak a röhögéstől lehet. Ahogyan a főorvos mondja: -Olyan jókat mulattunk! Alig maradt időnk a betegekre!
Jegyvásárlás előtt kérdezze meg kezelőorvosát kedvenc színészét!
Jókai Mór legnépszerűbb regénye a legmagasztosabb emberi értékeket méltatja: becsület, hazaszeretet, önfeláldozás.
Móricz Zsigmond története nagyon is időtálló témát jár körül: hogyan irányítják a nők a férfiakat a háttérből? A darab végére kiderül, az asszonyok furfangja nem csak napjainkban, a régi időkben sem ismert határokat.
A Wass Albert legnépszerűbb regényéből készült előadás főszereplője, Nuca különös képességgel rendelkezik: egyszerre képes látni a múltat, jelent és jövőt. Az áldás mellett azonban átok is kíséri: akit megszeret vagy az ágyába fogad, azt hamarosan utoléri a halál.
Igazi családi színház, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Az előadást az Újszínház Helyey László emlékének ajánlja.
Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!