Rászedett ördögök
A darabot különféle bábtechnikákkal játsszák: lesz élőszereplős része, kesztyűs-bábos, sőt, síkbábos is.
A darabot különféle bábtechnikákkal játsszák: lesz élőszereplős része, kesztyűs-bábos, sőt, síkbábos is.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. június 15. szombat, 16:00
A történet szerint két asszonyságot el akar vinni az ördög a pokolba, de az autójukkal útközben lerobbannak. Amíg várják, hogy jöjjön a sárga angyal segítsége, a nők mesélni kezdenek, sőt, mi több, zrikálják az ördögöt. A kérdés az, hogy a történtek után eljutnak-e az alvilágig. A darabot különféle bábtechnikákkal játsszák: lesz élőszereplős része, kesztyűs-bábos, sőt, síkbábos is.
Ötéves kortól ajánljuk
Alkotók
Írta és rendezte: Markó Róbert
Díszlet-, jelmez- és bábtervező: Boráros Szilárd
Zene: Lovas Gábor
Koreográfia: Markó-Valentyik Anna
Játsszák: Csortán Zsóka, Soós Emőke, Lovas Gábor
Előzetes jegyfoglalás szükséges!
Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.
A humorral átszőtt zenés mesejáték manapság különösen aktuális, hiszen hány és hány „szingli királylány” várja a mesebeli herceget..
Szerelem, zsarnokság, hazaszeretet, könny és halál. Hogyan értelmezi egymást a történelem és az irodalom? Elpusztítható-e egy egész nép, egy teljes kultúra? Mi bújik meg legendák fénytörésében A walesi bárdok jól ismert sorai mögött még, három idősíkban: saját idejében, Arany János jelenében és hogyan hat a nemzet „Arany” -a ma ránk?
Igazi családi színház, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Az előadást az Újszínház Helyey László emlékének ajánlja.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!